Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Kalisz, ul. Lipowa 17-21 lok 1 - WGN - strona 2

75 ofert

Grunt rolny na sprzedaż Tykadłów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tykadłów
Metraż: 2500m²
Oferta SG189-1012
Cena 350 000 zł
cena / m² 140 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz, Winiary
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 4
Metraż: 203m²
Oferta SD189-1653
Cena 990 000 zł
cena / m² 4 877 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Turek
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Turek
Liczba pokoi: 8
Metraż: 393m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1363
Cena 580 000 zł
cena / m² 1 476 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Budynek usługowy na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 12
Metraż: 432.26m²
Oferta SO189-1652
Cena 3 190 000 zł
cena / m² 7 380 zł

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 1
Metraż: 26.41m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1646
Cena 225 000 zł
cena / m² 8 520 zł

Oferta tylko u nas

Dom bliźniak na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 125m²
Oferta SD189-1650
Cena 812 500 zł
cena / m² 6 500 zł

Działka budowlana na sprzedaż Józefów
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Józefów
Metraż: 3900m²
Oferta SG189-1065
Cena 210 000 zł
cena / m² 54 zł

Działka budowlana na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1313m²
Oferta SG189-1053
Cena 120 000 zł
cena / m² 91 zł
OKAZJA!

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Ceków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Ceków
Metraż: 76000m²
Oferta SG189-1041
Cena 10 640 000 zł
cena / m² 140 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz, Centrum
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 49m²
Oferta SM189-1126
Cena 349 000 zł
cena / m² 7 122 zł

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 36.62m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1644
Cena 296 000 zł
cena / m² 8 083 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Niedźwiady
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Niedźwiady
Metraż: 8100m²
Oferta SG189-777
Cena 1 620 000 zł
cena / m² 200 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Pleszew
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pleszew
Liczba pokoi: 10
Metraż: 350m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1214
Cena 1 200 000 zł
cena / m² 3 429 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom z warsztatem na sprzedaż Przystajnia
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Przystajnia
Liczba pokoi: 7
Metraż: 200m²
Oferta SD189-1290
Cena 690 000 zł
cena / m² 3 450 zł

16286m², Kolonia Obory

Grunt rolny na sprzedaż Kolonia Obory

Grunt rolny na sprzedaż Kolonia Obory
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kolonia Obory
Metraż: 16286m²
Oferta SG189-1465
Cena 798 000 zł
cena / m² 49 zł

750m², Szulec

Magazyn na wynajem Szulec

Magazyn na wynajem Szulec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Szulec
Liczba pokoi: 2
Metraż: 750m²
Oferta WO189-1628
Cena 9 000 zł
cena / m² 12 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Przyranie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Przyranie
Liczba pokoi: 4
Metraż: 164.99m²
Oferta SD189-1613
Cena 350 000 zł
cena / m² 2 121 zł

Dom z warsztatem na sprzedaż Gałązki Wielkie
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Gałązki Wielkie
Liczba pokoi: 4
Metraż: 130m²
Oferta SD189-1517
Cena 550 000 zł
cena / m² 4 231 zł

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 700m²
Oferta SG189-48
Cena 290 000 zł
cena / m² 414 zł

Lokal usługowy na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 156m²
Oferta SL189-256
Cena 632 000 zł
cena / m² 4 051 zł
OKAZJA!

Działka budowlana na sprzedaż Żakowice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Żakowice
Metraż: 2000m²
Oferta SG189-813
Cena 145 000 zł
cena / m² 73 zł

Grunt rolny na sprzedaż Kalisz, Dobrzec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 29897m²
Oferta SG189-801
Cena 7 490 000 zł
cena / m² 251 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż PLESZEW
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: PLESZEW
Liczba pokoi: 5
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1006
Cena 920 000 zł
cena / m² 4 600 zł

Oferta tylko u nas

Działka budowlana na sprzedaż Kalisz, Rajsków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1735m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG189-1014
Cena 250 000 zł
cena / m² 144 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na wynajem Lisków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Lisków
Liczba pokoi: 3
Metraż: 65m²
Oferta WD189-1072
Cena 2 000 zł
cena / m² 31 zł

Lokal biurowy na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 101m²
Oferta SL189-269
Cena 460 000 zł
cena / m² 4 554 zł

Grunt rolny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 5013m²
Oferta SG189-1095
Cena 150 390 zł
cena / m² 30 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 57.7m²
Oferta SM189-1155
Cena 160 000 zł
cena / m² 2 773 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 68.6m²
Oferta SM189-1154
Cena 206 000 zł
cena / m² 3 003 zł
OKAZJA!

Grunt rolny na sprzedaż Borek
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Borek
Metraż: 9800m²
Oferta SG189-1201
Cena 637 000 zł
cena / m² 65 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Tuliszków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Tuliszków
Liczba pokoi: 5
Metraż: 150m²
Oferta SD189-1317
Cena 499 000 zł
cena / m² 3 327 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz, Widok
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 200m²

Oferta na wyłączność

Oferta SD189-1479
Cena 1 150 000 zł
cena / m² 5 750 zł

Oferta tylko u nas

Dom wolnostojący na sprzedaż Żurawiniec
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Żurawiniec
Liczba pokoi: 4
Metraż: 107m²
Oferta SD189-1620
Cena 450 000 zł
cena / m² 4 206 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Majdany
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Majdany
Liczba pokoi: 3
Metraż: 68m²
Oferta SD189-1618
Cena 295 000 zł
cena / m² 4 338 zł

Lokal biurowy na wynajem Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 1
Metraż: 550m²
Oferta WL189-1604
Cena 22 000 zł
cena / m² 40 zł

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies