Ogłoszenia Biura Nieruchomości, Kalisz, ul. Lipowa 17-21 lok 1 - WGN

75 ofert

Działka budowlana na sprzedaż Kalisz, Winiary
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 3596m²
Oferta SG189-1655
Cena 750 000 zł
cena / m² 209 zł

Działka budowlana na sprzedaż Kalisz
Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1159m²

Oferta na wyłączność

Oferta SG189-1678
Cena 243 390 zł
cena / m² 210 zł

Oferta tylko u nas

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Śliwniki
Metraż: 1200m²
Oferta SG189-1682
Cena 180 000 zł
cena / m² 150 zł

Data dodania: 11.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Śliwniki
Metraż: 800m²
Oferta SG189-1681
Cena 120 000 zł
cena / m² 150 zł

Inny komercyjny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: 07.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 7
Metraż: 40000m²

Oferta na wyłączność

Oferta SO189-1667
Cena 4 890 000 zł
cena / m² 122 zł
OKAZJA!

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Kalisz
Data dodania: 07.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 4
Liczba pokoi: 2
Metraż: 38m²
Oferta WM189-1680
Cena 1 300 zł
cena / m² 34 zł
OKAZJA!

1237m², Kalisz

Magazyn na wynajem Kalisz

Magazyn na wynajem Kalisz
Data dodania: 05.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1237m²
Oferta WO189-1679
Cena 29 000 zł
cena / m² 23 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: 01.05.2026
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 32.6m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1677
Cena 235 000 zł
cena / m² 7 209 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 37.59m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1642
Cena 289 000 zł
cena / m² 7 688 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 34.52m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1643
Cena 285 000 zł
cena / m² 8 256 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 21.15m²

Oferta na wyłączność

Oferta SM189-1645
Cena 189 000 zł
cena / m² 8 936 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 3
Metraż: 67.08m²
Oferta SM189-1676
Cena 482 976 zł
cena / m² 7 200 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz, Sulisławice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 3
Liczba pokoi: 3
Metraż: 66.94m²
Oferta SM189-1675
Cena 481 968 zł
cena / m² 7 200 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 3
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54.49m²
Oferta SM189-1673
Cena 326 940 zł
cena / m² 6 000 zł
OKAZJA!

Działka budowlana na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1025m²
Oferta SG189-1674
Cena 220 000 zł
cena / m² 215 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 2
Liczba pokoi: 2
Metraż: 42m²
Oferta SM189-1671
Cena 252 000 zł
cena / m² 6 000 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 69.88m²
Oferta SM189-1670
Cena 398 316 zł
cena / m² 5 700 zł
OKAZJA!

Działka budowlana na sprzedaż Janków II
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Janków II
Metraż: 1033m²
Oferta SG189-1656
Cena 101 234 zł
cena / m² 98 zł

Grunt inwestycyjny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 1000m²
Oferta SG189-1660
Cena 200 000 zł
cena / m² 200 zł

20000m², Biskupice Ołoboczne

Grunt rolny na sprzedaż Biskupice Ołoboczne

Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Biskupice Ołoboczne
Metraż: 20000m²
Oferta SG189-1662
Cena 300 000 zł
cena / m² 15 zł

Inny komercyjny na wynajem Pleszew
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pleszew
Metraż: 758m²
Oferta WO189-1665
Cena 50 786 zł
cena / m² 67 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 54.49m²
Oferta SM189-1664
Cena 316 042 zł
cena / m² 5 800 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 2
Metraż: 53.52m²
Oferta SM189-1666
Cena 310 416 zł
cena / m² 5 800 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w nowym budynku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 81.01m²
Oferta SM189-1669
Cena 453 665 zł
cena / m² 5 600 zł
OKAZJA!

Grunt inwestycyjny na wynajem Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 3000m²

Oferta na wyłączność

Oferta WG189-1672
Cena 2 500 zł
cena / m² 1 zł

Oferta tylko u nas

Mieszkanie na wynajem w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 46.4m²
Oferta WM189-1659
Cena 2 000 zł
cena / m² 43 zł

Mieszkanie na sprzedaż w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 4
Liczba pokoi: 3
Metraż: 55.2m²
Oferta SM189-671
Cena 349 000 zł
cena / m² 6 322 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na wynajem w bloku kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: kalisz
Piętro: 1
Liczba pokoi: 3
Metraż: 56m²
Oferta WM189-1522
Cena 1 800 zł
cena / m² 32 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na wynajem w bloku Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Piętro: 3
Liczba pokoi: 1
Metraż: 27m²
Oferta WM189-771
Cena 1 200 zł
cena / m² 44 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Chocz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Chocz
Liczba pokoi: 5
Metraż: 140m²
Oferta SD189-1464
Cena 599 000 zł
cena / m² 4 279 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Kraszewice
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kraszewice
Liczba pokoi: 5
Metraż: 350m²
Oferta SD189-1509
Cena 2 500 000 zł
cena / m² 7 143 zł

Dom wolnostojący na sprzedaż Śliwniki
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Śliwniki
Liczba pokoi: 4
Metraż: 102m²
Oferta SD189-1242
Cena 600 000 zł
cena / m² 5 882 zł

Działka budowlana na sprzedaż Stare Prażuchy
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Stare Prażuchy
Metraż: 1600m²
Oferta SG189-1
Cena 65 000 zł
cena / m² 41 zł

Grunt rolny na sprzedaż Skalmierzyce
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Skalmierzyce
Metraż: 6100m²
Oferta SG189-1175
Cena 915 000 zł
cena / m² 150 zł

Grunt rolny na sprzedaż Nowy Nakwasin
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Nowy Nakwasin
Metraż: 2026m²
Oferta SG189-1197
Cena 100 000 zł
cena / m² 49 zł

Grunt rolny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 7942m²
Oferta SG189-1384
Cena 1 350 000 zł
cena / m² 170 zł
OKAZJA!

Dom wolnostojący na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 3
Metraż: 100m²
Oferta SD189-1418
Cena 490 000 zł
cena / m² 4 900 zł
OKAZJA!

460m², Pietrzyków

Dwór na sprzedaż Pietrzyków

Dwór na sprzedaż Pietrzyków
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Pietrzyków
Liczba pokoi: 9
Metraż: 460m²
Oferta SD189-627
Cena 500 000 zł
cena / m² 1 087 zł

Grunt rolny na sprzedaż Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Metraż: 2797m²
Oferta SG189-1093
Cena 83 910 zł
cena / m² 30 zł
OKAZJA!

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy Kalisz
Data dodania: ponad 14 dni temu
Państwo: Polska
Miasto: Kalisz
Liczba pokoi: 2
Metraż: 60.3m²
Oferta SM189-1156
Cena 165 000 zł
cena / m² 2 736 zł
OKAZJA!

Szukasz nieruchomości w tej okolicy?

Zapisz się na powiadomienia spełniające Twoje kryteria

wgn
Oceń nasz serwis

średnia ocen: 4,3

Ten serwis korzysta z mechanizmów cookies (ciasteczka)

| Polityka Cookies